אם גם אתם מתכננים טיולים נפלאים בחו"ל סביר להניח שהשתעשעתם מדי פעם ברעיון הסבת התחביב למקצוע. מה רע? לתכנן לאנשים טיולים, לסייע להם לזכות בדיל שווה במיוחד ולדעת שעזרתם למשפחות לחוות חופשה מרעננת ומגבשת. כיום סוכני הנסיעות הם לא רק האנשים שעוזרים ללקוחות לרכוש כרטיסי טיסה, אלא יועצי טיולים שעושים הרבה יותר מכך. הם מסייעים ללקוחות לבנות מסלול טיול מומלץ, מייעצים להם בנוגע לתחבורה ביבשה ובאוויר ומעניקים השראה וידע לבניית המסלול האולטימטיבי. נשמע לכם מעניין? רוצים להתנסות בבניית מסלולי טיול ולעזור לאנשים בדרך לחופשה הטובה ביותר? קורס סוכני נסיעות יקנה לכם את כל הידע הדרוש על מנת להפוך לסוכני נסיעות מקצועיים, כולל עזרה בניווט בין אפיקי תעסוקה בתחום.

מה תלמדו בקורס סוכני נסיעות?

רקע וידע כללי על הענף

תרכשו ידע שנוגע לענף התיירות בישראל ובעולם, על כוחות הכלכלה המניעים אותו, היסטוריה והתפתחות. תכירו מקרוב את העוסקים בתחום בתפקידים שונים ותבינו כיצד כדאי לגשת לכל פעולה בשוק התיירותי כדי להשיג תוצאות מקסימליות.

ניווט בתוכנות שונות

גם אם אתם מומחים בשימוש במחשב, סביר להניח שעוד לא נתקלתם בתוכנות בהן משתמשים בשוק התיירות. כסוכני נסיעות תרכשו ידע שיעזור לכם לתפעל כל תוכנה, להזמין כרטיסי תחבורה בקלות ולנהל תוכנות שונות בהן נעשה שימוש בחברות שונות.

ידע ומסלולים של יעדי תיירות שונים

תלמדו ידע היסטורי ותיירותי שקשור לארצות שונות וליעדים אטרקטיביים, עם דגש על אופרציות מיוחדות שצריכות להיעשות בכל יעד, על חוקים חשובים במדינות שונות ועל מסלולים שמחברים בין מדינות.

מידע על טיסות וחברות תעופה

תחקרו מקרוב את תחום הטיסות, תלמדו חוקים שונים שנוגעים לענף התעופה ותבינו מה קורה בכל שלב: לפני, במהלך ואחרי הטיסה ומדוע. תלמדו על מבנה חברות התעופה, על אופן התמחור של טיסות מסוגים שונים ועל ההבדלים ביניהן. תכירו מקרוב את הדרכים להשיג כרטיסים מוזלים לטיסות ולהציע חבילות משתלמות ללקוחותיכם.

היבטים חוקיים בענף התיירות

איך מטפלים נכון בדרכונים ובוויזות, ומה צריך להשיג לכל יעד? על אילו חוקים צריך לשמור בהזמנת טיסה או בתכנון טיול? למה צריך לשים לב ברכישת ביטוח לטיול בחו"ל? אילו חוקים רלוונטיים לתייר שמטייל בכל ארץ? תכירו את החוקים השונים שרלוונטיים לעבודה ותלמדו כיצד להדריך נכון את הלקוחות.

בהקשר לויזות, אחת התלמידות הכי טובות שלנו הקימה אתר שמספק שירותי הוצאת ויזות לכל מיני מדינות בעולם בינהן – הודו, ארה"ב, ויאטנם וסרי לנקה. אחת הפעילויות המרכזיות שלה היא הוצאת ויזות לארצות הברית ותוכלו לראות את האתר שלה כאן www.visa-usa.co.il היא גם אחת המרצות בקורס בנושא פתיחת עסק עצמאי בתחום התיירות.

אמצעי תחבורה

טיסות, רכבות, ספינות ורכבים – כדי להנות מטיול בחו"ל יש צורך להיעזר באמצעי תחבורה רבים ושונים. תלמדו איך לטפל בהזמנת כל כרטיס וכיצד לחבר בין אמצעי התחבורה השונים לתכנון טיול מושלם.

תפעול טיסות בארגונים

תלמידים רבים משתלבים בסיום קורס סוכני נסיעות בחברות וארגונים בתפקיד מתאמי טיסות לעובדי החברה. בקורס תלמדו מה דורש תפקיד כזה ואיך כדאי לתפקד כמתאמי טיסות בארגונים.

כמובן שזה רק קצה המזלג… במהלך הקורס תיחשפו מקרוב לעולם התיירות ותלמדו כיצד להשתלב בשוק העבודה ולספק שירות מקיף ומקצועי למטיילים. נשמע מעניין? קדימה, הצטרפו למועדי הקורס הקרוב!